شیائومی سی سی ۹ (Xiaomi CC9) با نمایشگر تمام صفحه دیده شد

تنها سه روز از زمان آخرین رویداد شیائومی می‌گذرد. در این رویداد شاهد معرفی دستگاه جدیدی نبودیم با این وجود شیائومی اقدام به معرفی سری جدید محصولات خود یعنی شیائومی سی سی (Xiaomi CC) کرد. حال شاهد لو رفتن تصویری منتسب به شیائومی CC9 یکی از اولین محصولات این سری هستیم. طبق این تصویر باید گفت شیائومی سی سی ۹ (Xiaomi CC9) با نمایشگر تمام صفحه ارایه می شود. در ادامه با ترنجی‌ همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

در ابتدای سال میلادی جاری، برند Redmi به یکی از زیرشاخه‌های مستقل کپمانی شیائومی تبدیل شد. این برند هم اکنون علاوه بر تولید گوشی‌های هوشمند، محصولات دیگری نظیر ماشین‌ ظرف‌شویی و رایانه‌های رومیزی و قابل حمل را نیز در کارنامه خود دارد.

اما ظاهراً شاخه شاخه شدن شیائومی تمامی ندارد و با اعلام لی جون، مدیر عامل شرکت شیائومی، این شرکت قصد دارد به زودی سری محصولات CC را نیز به لیست‌ گوشی‌های هوشمند خود اضافه کند. سری جدید که با همکاری Meitu روانه بازار خواهد شد، بیشتر قشر جوان را هدف گرفته است.

آنطور که پیداست نخستین محصولات این سری CC9e و CC9نام خواهند داشت. CC9e مجهز به نمایشگری دارای ناچ قطره‌ای شکل و دوربین سه‌گانه خواهد بود و به لطف تصاویر لو رفته از این گوشی تقریباً می‌دانیم منتظر چه محصولی هستیم.

اما CC9 مجهز به نمایشگری بدون حاشیه خواهد بود. حتی از حفره نمایشگر نیز خبری نخواهد بود و آن‌طور که پیداست شاهد اسمارت‌فونی با نمایشگر تمام صفحه از سوی شیائومی خواهیم بود. عصر امروز تصویری منتشر شده که با آنچه گفته شد مطابقت دارد و آن را به CC9 نسبت داده‌اند.

همانطور که دیدید، نمایشگر این گوشی حاشیه‌های بسیار باریکی در طرفین دارد. نکته‌ای جلب توجه می‌کند کاهش محسوس حاشیه‌ پایین نمایشگر در مقایسه با سایر پرچمداران روز است و سبب شده نرخ صفحه‌نمایش به بدنه‌ای بیش از 90 درصد را شاهد باشیم.

بر خلاف Redmi K20 و Redmi K20 Pro که مجهز به نمایشگری تقریباً مشابه و دوربین سلفنی جهنده هستند، CC9 مجهز به دوربین با قابلیت چرخش به جلو خواهد بود. بنابراین کاربران قادر خواهند بود با استفاده از دوربین اصلی دستگاه به ثبت تصاویر، حتی در حالت سلفی بپردازند. مشابه این ترکیب را پیش از این در Zenfone 6 ایسوس شاهد بودیم.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید شیائومی سی سی ۹ دستگاه موفقی باشد؟

منبع : ترنجی