جیمی جامپ فینال لیگ قهرمانان اروپا: همه حرکت من را دوست داشتند؛ پس از بازی چند بازیکن لیورپول برای من پیام ارسال کردند

مدل 22 ساله لهستانی-آمریکایی تایید کرد به ثروت و شهرت زیادی رسیده است. شهرت و ثروتی که از هیچ راه دیگری با این سرعت به دست نمی آمد!

طرفداری- در جریان نیمه اول دیدار تیم‌ های تاتنهام و لیورپول در فینال لیگ قهرمانان، ورود یک جیمی جامپ به زمین بازی حواشی زیادی به دنبال داشت؛ به طوریکه جریان بازی و اتفاقات پس از آن را تحت تاثیر قرار داد. کینسی وولانسکی، جیمی جامپ فینال لیگ قهرمانان اروپا، بسیار معروف شد.

این حرکت او مورد استقبال یوفا و اینستاگرام قرار گرفت. یوفا به جیمی جامپ معروف فینال لیگ قهرمانان، یک بلیط VIP هدیه داد. اینستاگرام نیز اخیرا حساب او را واجد دریافت تیک آبی دانست. در معروف شدن سریع وولانسکی اشاره به همین نکته کافی است که صفحه اینستاگرام او قبل از فینال فقط 200 هزار دنبال کننده داشت و حالا حدودا 3 میلیون دنبال کننده دارد. وولانسکی اعلام کرد پس از دستگیر شدن از سوی مقامات امنیتی ورزشگاه، به پلیس محلی مادرید تحویل داده شده و 5 ساعت را در یک سلول با 10 خلافکار سپری کرده است. به نقل از سان؛ وولانسکی گفت:

هیچ یک از نفرات حاضر در زندان، انگلیسی بلد نبود؛ فقط یک کاور پوشیده بودم که پس از بازی یکی از مقامات امنیتی به من داده بود. بنابراین کمی ناراحت شدم و احساس عدم آرامش به من دست داد اما این هم بخشی از تجارب زندگی است.

با این حال وولانسکی تایید کرد این حرکت، هوشمندانه ترین اقدام دوران زندگی اش بوده است. او ادامه داد:

همیشه می خواستم وقتی 30 ساله شدم، پول کافی برای دوران بازنشستگی داشته باشم و حالا لیگ قهرمانان اروپا به من کمک کرد زودتر به این خواسته ام برسم. وقتی از زندان آزاد شدم، تعداد دنبال کنندگانم در اینستاگرام به مرز 2 میلیون نفر رسیده بود. چنین چیزی در این مدت زمان کوتاه، خریدنی نیست و از هیچ راه دیگری غیرقابل دسترسی بود.

ناگهان در کل جهان معروف شدم؛ فکر نمی کنم با این کار خود به کسی آسیبی رسانده باشم و برعکس کمی سرگرم کننده بود. تماشاگران عاشق این کار من شدند و به نظر می رسید بازیکنان نیز این حرکت را دوست داشتند. واکنش ها غیرقابل باور بود؛ واقعا نمی توانستم از این خوشحال تر باشم؛ این هیجان انگیزترین لحظه دوران زندگی ام بود.

به نقل از rt.com؛ وولانسکی مدعی شد بعد از بازی حتی برخی از بازیکنان لیورپول به دایرکت اینستاگرام او آمدند و قصد برقراری ارتباط با وی را داشتند؛ وولانسکی گفت:

به نام بازیکنی اشاره نمی کنم اما چند بازیکن لیورپول برای من پیام ارسال کردند. یکی از آنها ایموجی قلب فرستاد و یکی دیگر گفت “تو را در زمین بازی دیدم.” صادقانه بگویم تا قبل از اینکه وارد حساب کاربری‌شان بشوم، حتی این بازیکنان را نمی شناختم. به هیچ یک از این پیام ها پاسخ ندادم چون نامزد دارم.

منبع : طرفداری