اردکانیان: روز قدس اسم یک رمز برای مبارزه با استکبار و ظلم است

وزیر نیرو گفت: روز قدس اسم یک رمز و نمادی برای کسانی است که در دنیا حاضر نیستند ظلم را به رسمیت بشناسند.
اردکانیان: روز قدس اسم یک رمز برای مبارزه با استکبار و ظلم است

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس،‌ رضا اردکانیان وزیر نیرو در حاشیه راهپیمایی یوم‌الله قدس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: چند روز قبل آقای رئیس جمهور در صحبت کوتاهی اشاره کردند که اسرائیل یک اسم رمز است من با استفاده از تعبیر ایشان می‌خواهم بگویم که روز قدس هم یک اسم رمز است.

وی افزود: روز قدس اسم یک رمز است برای کسانی که در دنیا حاضر نیستند که ظلم را به رسمیت بشناسند بنابر این به خیابان‌ها می‌آیند و در یک راهپیمایی اعلام می‌کنند که ما نمی‌پذیریم اقلیتی در کره زمین با زیاده‌طلبی امکانات بیشتری را برای خود بخواهند و تنگ‌دستی و فشار را به دیگران تحمیل کنند.

اردکانیان با تأکید بر اینکه روز قدس نه تنها متعلق به ایرانیان و فلسطین بلکه متعلق به همه مسلمانان و آزاده‌های دنیا است،‌گفت: روز قدس روز کسانی است که ظلم را به رسمیت نمی‌شناسند و در نقطه مقابل آنان هم کسانی هستند که به هر دلیل ممکن است حاضر باشند که فقط یک حق حیات داشته باشند و همه ثروت،‌آزادی و هویت‌شان در مقابل یک زنده ماندن گرفته شود.

وزیر نیرو تأکید کرد: روز قدس روز مورد احترامی برای همه بشریت است و فوق‌العاده حائز اهمیت خواهد بود.

اردکانیان خاطرنشان کرد: ایران اسلامی در طول 40 سال از عمر بابرکت انقلاب خود پرچمدار حرکت حمایت از مردم مظلوم فلسطین بوده و این شعله را روشن نگه داشته و روز به روز نیز بر افزایش دامنه آن افزوده است بنابر این دشمنان امروز به دنبال خاموش کردن این شعله هستند.

انتهای پیام/
منبع : فارس نیوز