ایرج عرب: هت‌ تریک قهرمانی حق پرسپولیس است؛ می خواهند تمرکز تیم ما را بر هم بزنند

ایرج عرب در مورد اظهار نظرش در مورد مدیرعامل استقلال و بازتاب های پس از آن می گوید منظور من در آن صحبت‌ها این بود که استقلال هم مثل ما دولتی است. مشکلاتی شبیه به یکدیگر داریم که در گیر و دار با آنها هستیم.

طرفداری – ایرج عرب در مورد شرایط پرسپولیس در هفته پایانی مسابقات لیگ برتر اظهار داشت:

همه می‌دانیم چه شرایط حساسی را در پیش داریم. در باشگاه و تیم همه عوامل و بچه‌ها هم قسم شده‌اند تا آنچه حق پرسپولیس و هوادارانش است را به دست آورند. طبیعی است که رقبای ما این را نمی‌خواهند ولی ما دست به دست هم می‌دهیم تا با همدلی و تلاش مضاعف به هت‌تریک در قهرمانی دست پیدا کنیم.

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، وی ادامه داد:

به کار برای پرسپولیس و هوادارانش افتخار می‌کنم. این جا پرطرفدارترین تیم آسیا است و مدیریت در آن و خدمت به آن نیز جزو افتخارات بزرگ کاری من خواهد بود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اظهارات مطرح شده درباره مدیرعامل یکی از تیم‌های حریف، گفت:

منظور من در آن صحبت‌ها این بود که استقلال هم مثل ما دولتی است. مشکلاتی شبیه به یکدیگر داریم که در گیر و دار با آنها هستیم. وگرنه رقابت‌مان که همیشه به قوت خودش باقی و نمونه‌اش دربی است. من خوشحالم که در این رقابت بهتر عمل کرده و موفق بوده‌ و شادی را به هوادارانمان هدیه داده‌ایم و نظر آنها را جلب کردیم.

عرب درباره روند خصوصی‌سازی خاطرنشان کرد:

جلسات خوبی در این ارتباط داشته‌ایم. آقای وزیر مصمم به اجرای این مسئله است. در نهایت تنها راه برون رفت فوتبال از وضعیت فعلی خصوصی‌سازی به شکل واقعی، حساب شده و درست آن است. به این منظور مهم است بستری فراهم آید که بخش خصوصی با مشاهده تجربه‌های فعلی همانند باشگاه‌های پدیده مشهد و تراکتورسازی تبریز علاقمند به انتقال بخش بیشتری از سرمایه خود به این حوزه شود و افراد بیشتری هم ورود کنند.

وی در پایان گفت:

روزهای حساسی را پیش رو داریم. بدون تردید تلاش خواهد شد تمرکز ما بر هم زده شود. باید مراقب باشیم و تمرکز خود را حفظ کنیم. با این حال افتخار هت‌تریک قهرمانی، حق این پرسپولیس و هوادارانش است و طبیعی است که نقش داشتن در پرسپولیس باعث غرور و افتخار می‌شود.

منبع : طرفداری