کی روش مهارناپذیر در آسمان لیگ برتر

ستاره برزیلی یک بار دیگر ثابت کرد مردی مهارناشدنی در آسمان فوتبال ایران است و هیچ مدافعی نمی تواند مانع گلزنی او با ضربه سر شود.

به گزارش “ورزش سه”، تعداد گل های کی روش استنلی در لیگ هجدهم به عدد 15 رسید. مهاجم برزیلی که برای ورود به فوتبال باشگاهی ایران با مشکلات غیرمنتظره زیادی روبرو شده بود حالا در دومین سال بازی در لیگ برتر دوباره ثابت کرد اگر مجوز بازی او صادر نمی شد ظلمی بزرگ به فوتبال باشگاهی ایران رقم می خورد.

کی روش دیروز در نقش جهان گل اول تیمش را با ضربه سری زیبا بالاتر از همه مدافعان ماشین سازی وارد دروازه هموطن برزیلی خود کرد تا فرناندو دخسوس نیز در راه مهار این پرنده آسمانی ناکام بماند. نکته جالب تر این که کی روش علاوه بر گلزنی در راه گلسازی و نقش داشتن در سایر گل های سپاهان نیز موثر بود.

کی روش دیروز تعداد گل های خود در جدول برترین گلزنان لیگ برتر را به عدد 15 رساند تا در فاصله دو هفته تا اتمام فصل تنها یک گام با رسیدن به عنوان آقای گلی ایران فاصله داشته باشد. این درخشش استنلی در کنار تمام شادمانی ها می تواند کار را برای سران سپاهان در راه حفظ گلزن اول این فصل دشوارتر کند به خصوص که مشتریان زیادی برای به تور انداختن این ستاره بزرگ دیده می شود.

منبع : ورزش سه