تست مقاومت گوشی گیمینگ بلک شارک ۲ (Black shark 2)

گوشی گیمینگ بلک شارک ۲ یکی از بهترین انتخاب های علاقه مندان به بازی روی موبایل است که نمی خواهند هزینه امکانات اضافی را بدهند. در حقیقت به نوعی پرچمدار اقتصادی در حالت پیشرفته تر خود می تواند به عنوان گوشی گیمینگ بازاریابی شود. یکی از مواردی که برای گوشی مخصوص گیمینگ اهمیت دارد را می توان مقاومت آن دانست. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا تست مقاومت گوشی گیمینگ بلک شارک ۲ (Black shark 2) را با هم ببینیم.

تست مقاومت گوشی گیمینگ بلک شارک ۲ (Black shark 2)

بلک شارک ۲ (Black Shark 2) خوشبختانه خیلی شیشه ای نیست (!) و بیشتر جنس بدنه پلاستیک و فلز انتخاب شده است. این انتخاب و گریپ مخصوص در لبه های دستگاه به شما اجازه می دهد تا اگر در PUBG تعداد کشتن شما دو رقمی بود و لحظه آخر هم تیمی محترم شما را با نارنجک منفجر کرد تا دوم شوید (!) موبایل را مقداری به اطراف پرت کنید.

اما تست مقاومت جری به ما می گوید که باید فاکتورهای او را مد نظر داشته باشیم. برای مثال با مقاومت شیشه محافظ نمایشگر بلک شارک ۲ که پاسخگویی مناسبی به لمس دارد و در این نسل از نوع OLED است آغاز می کنیم. همانطور که دیدید مقاومت این بخش به همان صورت است که انتظار می رفت.

در بخش خراشیدگی ناگفته پیداست که هر چند آلومینیوم از شکستن دوری می کند اما از خراشیدگی استقبال کننده‌ترین است! در نهایت در مقابل خم شدن باید گفت که بلک شارک ۲ سربلند بیرون آمده است و مشکلی از این بابت ندارد.

نظر شما درباره تست مقاومت بلک شارک ۲ چیست؟ فاکتور مقاومت در خرید موبایل شما چقدر تاثیر دارد؟

منبع : ترنجی