ادعای تلگراف: ریچارلیسون یکی از گزینه‌های مد نظر منچستریونایتد برای خط حمله است

شاید ریچارلیسون شامل معافیت سولسشر به عنوان بازیکنی غیر بریتانیایی شود و راه اولدترافورد را در پیش گیرد.

طرفداری- ریچارلیسون جدیدترین بازیکنی است که منچستریونایتد در راستای تغییرات گسترده در تابستان ۲۰۱۹، آن‌ را در نظر می‌گیرد.

به گزارش تلگراف، اوله گونار سولسشر به دنبال جذب پنج بازیکن در تابستان است و در این راستا یک مهاجم با قابلیت بازی در چند پست هم می‌خواهد. پیش از این جیدون سانچو به منچستریونایتد لینک شد و حالا ریچارلیسون هم به او اضافه شده است. اورتون تابستان گذشته با امضای قراردادی ۵ ساله که می‌تواند تا ۵۰ میلیون پوند هم ارزش داشته باشد، ریچارلیسون را از واتفورد به خدمت گرفت. قطعا اورتون برای فروش این بازیکن چیزی کمتر از مقداری که برای او هزینه کرد یعنی ۳۵ میلیون پوند طلب نخواهد کرد. این مهاجم برزیلی که آقای گل تافی‌ها در فصل جاری به شمار می‌رود، جمعا ۱۴ گل به ثمر رسانده است که آخرین مورد آن در جریان پیروزی ۴-۰ اورتون مقابل منچستریونایتد از راه رسید. این بازیکن ۲۱ ساله که در اولین بازی ملی خود موفق به ثبت دو گل شد، مورد توجه تیم‌های مطرح دیگری همچون بارسلونا و میلان هم قرار دارد.

جدای از مهاجم، یک مدافع راست، دو هافبک و یک مدافع میانی دیگر خواسته‌های سولسشر از مدیران منچستریونایتد است. سرمربی نروژی منچستریونایتد می‌خواهد هسته مرکزی تیمش را بر اساس بازیکنان بریتانیایی بنا کند و اعتماد به جوانان آکادمی باشگاه را هم در دستور کار خود قرار خواهد داد. آرون ون بیساکا از کریستال پالاس و دکلان رایس از وست هم می‌توانند دیگر خریدهای بومی یونایتد در بازار نقل و انتقالات باشند.

منبع : طرفداری