دی یونگ: دوست دارم بارسا را در فینال شکست دهیم

ستاره جوان آژاکس که از فصل بعد برای بارسا توپ خواهد زد، در رویای قهرمانی اروپا به سر می برد.

به گزارش “ورزش سه”، آژاکس در میان شگفتی و با حذف رئال و یوونتوس توانست به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان راه یابد. اتفاقی که از سال 1996 رخ نداده بود.

هیچکس تصور نداشت که تیم جوان هلندی بتواند تا این مرحله بالا بیاید اما به لطف درخشش ستاره هایی چون فرانکی دی یونگ، فان ده بیک و ماتایس دی لیخت، توانسته به این مهم دست یابد. آژاکس 10 اردیبهشت بازی رفت را برابر تاتنهام برگزار خواهد کرد.

دی یونگ در مصاحبه با فور فور تو از تمایلش برای رویارویی با بارسا در فینال سخن گفت:« واقعا دوست دارم به فینال برسیم و حریف مان نیز بارسا باشد. درست است که از فصل بعد برای بارسا بازی خواهم کرد؛ ولی تا زمانی که پیراهن آژاکس را بر تن دارم، هدفم چیزی جز موفقیت و پیروزی این تیم نیست و طبیعتا دوست دارم در فینال، بارسا را شکست دهیم.»

دی یونگ ادامه داد:« سخت ترین بازی ما برابر رئال در دور برگشت یک هشتم نهایی بود. در خانه شکست خورده بودیم و باید دست به کار بزرگی می زدیم. معتقدم در فینال و مثلا برابر بارسا هم آن فشار سنگین روی ما نخواهد بود.»

دی یونگ همچنین به ذکر خاطره ای از حضورش در نوکمپ پرداخت و گفت:« سال ها پیش یک بازی بارسا را در نوکمپ و از نزدیک تماشا کردم. رونالدینیو آن زمان برای بارسا بازی می کرد و یک خاطره به یاد ماندنی برایم به ثبت رسید.»

منبع : ورزش سه