امتیاز DxO دوربین ال جی وی 40 (LG V40) منتشر شد: حتی پایین تر از پرچمداران سال 2017

ال جی وی ۴۰ (LG V40) پرچمدار نیمه دوم سال ۲۰۱۸ این شرکت کره ای است که می شود هم دوره سامسونگ گلکسی نوت ۹ یا آیفون Xs و البته هواوی میت ۳۰ پرو. این دستگاه که مجهز به دوربین سه گانه است با سه اپتیک متفاوت ارایه می شود و قرار است که کیفیت خوبی را ارایه کند. دوربین سه گانه ال جی وی ۴۰ در DxO بررسی شده و خروجی به ما می گوید که دوربین نمی تواند اصلی ترین دلیل خرید این دستگاه باشد. امتیاز DxO دوربین ال جی وی ۴۰ (LG V40) منتشر شده و حتی پایین تر از پرچمداران سال گذشته یعنی سال ۲۰۱۷ است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

همانطور که می بینید امتیاز ۹۳ برای دوربین سه گانه ال جی وی ۴۰ ثبت شده و برای مقایسه باید گفت که این امتیاز حتی از هواوی میت ۱۰ پرو، گلکسی نوت ۸، آیفون ۸ و آیفون X که همگی پرچمدارهای سال ۲۰۱۷ شرکت های خود هستند، پایین‌تر است.

البته وقتی به عقب بازمیگردیم و امتیاز دوربین LG G7 که پرچمدار قبل از ال جی وی ۴۰ است را می بینیم، مشخصا یک پیشرفت خوب برای خود ال جی نسبت به خودش را شاهدیم اما این پیشرفت کافی است؟ آن هم در بازاری که صدر جدول با ۱۹ امتیاز اختلاف بالاتر قرار دارد؟

اگر جزئیات امتیاز ۹۳ برای دوربین سه گانه ال جی وی ۴۰ را بخواهید، تصویر زیر را باید به شما نشان دهیم:
جزئیات امتیاز دوربین ال جی وی ۴۰

جزئیات امتیاز دوربین ال جی وی ۴۰

موضوع تعجب برانگیز امتیاز بسیار پایین عکاسی بوکه با وجود دوربین تله است. اگر به بررسی کامل DxO مراجعه کنید، تصاویری را می بینید که اصلا از یک پرچمدار نیمه دوم سال ۲۰۱۸ انتظار ندارید. برای مثال در نمونه های زیر این روزها اکثر موبایل ها با پردازش نرم افزاری می توانند خروجی بسیار جذاب‌تر و با گستره دینامیکی بیشتری را ارایه کنند:

در نهایت اگر بخواهیم موقعیت ال جی وی ۴۰ را در لیست موبایل های بررسی شده توسط DxO به شما نشان بدهیم، باید جدول زیر را مرور کنید:

نظر شما درباره عملکرد دوربین سه گانه ال جی وی ۴۰ چیست؟ فکر می کنید ال جی در بخش دوربین موبایل بتواند به روزهای اوج خود بازگردد؟

منبع : ترنچی