والورده: مسی همیشه وقتی که باید، خودش را نشان می‌دهد؛ با دیدن این آژاکس، نمی‌دانم حذف یوونتوس خبر خوبی هست یا نه!

والورده از عملکرد تیمش راضی بود.

طرفداری – ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا به صعود تیمش به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا واکنش نشان داد.

به گزارش مارکا، والورده پس از بازی گفت:

این همان سبک بازی ما است. گاهی آن را بهتر اجرا می‌کنیم و گاهی نه. در مرحله یک چهارم نهایی در مجموع بسیار خوب و تقریبا بی نقص کار کردیم؛ چه بازی رفت و چه برگشت. بازی فوق العاده‌ای بود با شروعی دشوار و پیچیده. با این حال با گذشت دقایقی، تیم به خودش آمد و واکنش نشان داد. قبول دارم که در دقایق ابتدایی کمی سردرگم و بی نظم بودیم ولی فقط 5 دقیقه بود و بازی 85 دقیقه دیگر هم داشت که ما تیم برتر بودیم. در آن پنج دقیقه منچستریونایتد به یک فرصت عالی دست یافت ولی به محض اینکه خودمان را پیدا کردیم، همه چیز آسان‌تر و شفاف‌تر شد. مشتاق از راه رسیدن این مرحله بودیم و برایش آماده بودیم.

مسی؟‌ لئو در بازی‌های حساس و سرنوشت‌ساز، همیشه وقتی که باید، خودش را نشان می‌دهد. نه فقط در لحظاتی خاص که در تمام طول بازی. او نه تنها قادر به گلزنی است بلکه می‌تواند تمام بار خط حمله را به دوش بکشد. او همیشه ما را از دردسرهای بیرون می‌آورد و داشتن مایه خوش شانسی است. یووه حذف شده اما با توجه به کارهایی که آژاکس کرده نمی‌دانم این خبر خوبی هست یا نه!

کوتینیو و خوشحالی پس از گلش؟ معنایش را نمی‌دانم. واقعیت این است که اصلا خوشحالی‌اش را ندیدم. نمی‌دانم معنایش چیست. خودش باید توضیح بدهد. ترجیح می‌دهم درباره گلی که زد حرف بزنم تا خوشحالی بعد از گلش. ظاهرا حواشی و جزییات از اصل کار برای ما اهمیت بیشتری دارد. انتقادات از کوتینیو؟ در باشگاهی هستیم که توقعات بسیار بالا است. ما موظف به بردن همه جام‌ها و همیشه خوب بازی کردن هستیم. بخش اعظمی از مسائل به تاثیر رسانه‌ها برمی‌گردد و همه ما از این بابت در معرض انتقاد قرار داریم. از جهانی که در آن هستیم خبر داریم و می‌دانیم کارمان آسان نیست. همیشه این تصور وجود دارد که ما همیشه فوق العاده بازی کنیم و کوتینیو هم همیشه گل بزند ولی چنین چیزی نیست. همه انسان هستیم و در یک جهان زندگی می‌کنیم.

رقیبتان در نیمه نهایی؟ در لیگ قهرمانان اروپا تضمینی مقابل هیچ تیمی نیست. در بازی لیورپول-پورتو هم مثل همیشه نتیجه بازی رفت تعیین کننده هیچ چیزی نیست. لیورپول روی کاغذ شانس بیشتری برای صعود دارد ولی خواهیم دید فردا چه می‌شود.

منبع : طرفداری